top of page

BİZ KİMİZ?

Biz, Vahit Tuna Anadolu Lisesi'nde öğrenim gören, teknolojiye ve mühendisliğe meraklı gençleriz. LUNA AEROSPACE adı altında bir araya gelerek, yenilikçi projelerle geleceğin teknolojilerine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Albatros İHA geliştirme projemiz, bu tutkumuzu pratiğe döktüğümüz önemli bir adımdır.

Amacımız, öğrendiğimiz teorik bilgileri gerçek dünya uygulamalarıyla birleştirerek, kendimizi geliştirirken aynı zamanda topluma faydalı projeler üretmektir. Projelerimizdeki başarımız, sıkı çalışmamızın ve iş birliğimizin bir sonucudur. Bu yolculukta, teknolojiye olan ilgimizi paylaşan ve destekleyen tüm kişi ve kuruluşlarla birlikte büyümek istiyoruz.

VİZYONUMUZ

Dünyanın İHA'lara Bakış Açısını Değiştiryoruz!

Kendi alanında rekabet edebilen; yerli ve özgün teknoloji kullanarak çevre dostu ve sürdürülebilir çözümler üreterek, ülkemizin teknolojik alandaki rekabet gücünü artıran; üyelerimizin havacılık ve uzay alanındaki yeteneklerini geliştirerek, yenilik projelerle ulusal ve uluslararası alanda öncü bir üstlenerek geleceğe yön vermeyi amaçlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Dünyanın Sınırlarına Bakan Gözler

Havacılık ve uzay alanında sahip olduğu bilgi ve becerileri kullanan; yenilikçi projeler geliştirmeyi ve geleceği şekillendirmeyi düşünen; insanlığın uzay keşiflerinde yeni ufuklar açmayı planlayan;yerli ve özgün düşüncelerle sürdürülebilir çözümlerle havacılık ve uzay alanındaki teknolojiyi mükemmelliğe taşımayı hedefleyen bir misyona sahibiz

"Biz, Ay'a Gitmeyi Seçiyoruz ve Bunu, Kolay Olduğu İçin Değil, Zor Olduğu İçin Seçiyoruz!"

John F. Kennedy

Ara

+90 536 437 92 97

Email 

bottom of page