top of page

MERHABA!

Ben Ahmet Nazmi Taşkın, 12. sınıf öğrencisiyim. Luna Aerospace'i kurarak hayallerimi gerçeğe dönüştürdüm. Kendi çapımda 6 yıldır Unreal Engine kullanarak oyun yapıyorum ve bu süreçte edindiğim deneyimlerle teknoloji ve inovasyonun sınırlarını zorluyorum.

Luna Aerospace ile insansız hava araçları üretimi yaparak bu alanda yeni çözümler geliştirmeyi hedefliyorum. Yenilikçi projelerimiz ve tutkumuzla, havacılık sektörüne katkıda bulunmayı ve geleceğin teknolojilerini şekillendirmeyi amaçlıyoruz. Web sitemizde, projelerimiz ve hedeflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • X
  • Whatsapp
  • Facebook
  • Instagram

Benim Hikayem

Ben Ahmet Nazmi Taşkın, 2007 doğumluyum. 10 yaşından beri neredeyse uçan her şeye büyük bir ilgi duyuyorum. İlk kodumu 10 yaşında Unreal Engine kullanarak yazdım ve bu benim teknolojiye olan tutkumun başlangıcı oldu. İlk oyunumu, tam 5 sene sonra katıldığım bir yarışma için geliştirdim. İlk uçağımı ise bundan 6 sene sonra, okulumuzda kurulan robotik kulübü eşliğinde yaptım.

Teknofest için, benim öncülüğümde Luna Aerospace'i kurduk ve bu süreçte birçok heyecan verici projeye imza attık. Son olarak, Albatros'un prototipini sadece 3 günde tek başıma geliştirdim. Şimdi, bu projenin son haline yakın bir prototipini yapmak istiyoruz ve bu nedenle sizin de desteğinize ihtiyaç duyuyoruz.

Luna Aerospace olarak, insansız hava araçları üretimi alanında yenilikçi çözümler sunmayı hedefliyoruz. Projelerimizdeki başarıların arkasında, takım çalışmasının ve ortak vizyonun gücü yatıyor. Sizlerin de desteğiyle, havacılık ve teknoloji alanında daha büyük hedeflere ulaşmayı amaçlıyoruz.

İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Birlikte daha büyük başarılara imza atmak dileğiyle...

İLETİŞİM

Her zaman yeni ve heyecan verici fırsatlar arıyorum.

+90 536 437 92 97

bottom of page